Discover

Our facility provides a quiet and peaceful environment in İncekum with its private beach, carefully chosen pine, palm, araucaria and similar trees.

Our facility is structured as 5 blocks in Palace Architect style. With 57 m2 to 156 m2 options, our rooms offer spacious and comfortable accommodation for families.

Private beaches, outdoor and indoor pools, mosques and Our Spa Center and Alternative Holiday New Saraylısı are green buildings and settlements that respect human nature and nature Our aim is to provide the world have been creating more livable be LEED Gold certified (Green Building) is the first hotel in Turkey conservative concept.

İncekum plajında 500 kişilik restoranımız 18:00'a kadar hizmet vermektedir. Özel olarak hazırlanmış menümüzden dilediğiniz yemeği ücretsiz olarak sipariş verebilirsiniz. Restoranımız 19:00'dan sonra Alacarte olarak ücretli hizmet vermektedir.

İncekum plajında bay,bayan ve karma (bayanlar için haşema zorunluluğu vardır) olmak üzere 3 adet otelimize ait plajımız mevcuttur. Bayanlar paljımızın içinde ayrıca wc,soyunma,kabinlerimiz,güneşlenme alanları ve snack restaurantımızda yiyecek-içecek hizmetimiz mevcuttur. Sadece bayan misafirlerimizin kullanımına sunulmuş olan plajımızda tüm yorgunluğumuzu atarak huzurlu bir tatil geçireceksiniz. Plajımızda çocuklar için oyun parkımızda mevcuttur.